«КНЯЖИЙ» 2018

«КНЯЖИЙ» – це грандіозний фестиваль з потужною історичною і мистецькою складовою, який відбувається на берегах річки Луга поблизу Володимира-Волинського – міста з тисячолітньою історією. Дата проведення фестивалю – 23-24 червня.
  
«КНЯЖИЙ» – це молодий фестиваль, який минулого року вражаюче стартував і зібрав більше 9 тисяч відвідувачів з різних куточків України. Музичну сцену запалювали 10 гуртів, серед яких – легенди українського року, молоді команди, які створюють яскраву і сучасну етно-музику, добре відомі в Європі білоруські музиканти. На Літературній сцені і гутірках виступили відомі українські письменники, політики і культурні діячі – Павло Коробчук, Любко Дереш, Василь Шкляр, Володимир Парасюк, Остап Дроздов та інші. 

Лицарські бої, ефектні виступи кінного театру, масштабні історичні реконструкції, вбрані у давній одяг чоловіки і жінки мовби переносять гостей «КНЯЖОГО» у славетне минуле.

Фестивальне життя на «КНЯЖОМУ» зосереджується і на численних інших локаціях – Ярмарках майстрів та вуличної їжі, дитячому містечку, показах етно-моди, креативних фото-зонах. 

Відчуй дух княжої доби та атмосферу стародавнього міста!

«КНЯЖИЙ» – історія оживає тут!